Dnia 17 listopada odbył się Integracyjny Turniej Kręglarski organizowany przez Towarzystwo Rodziców Dzieci Specjalnej Troski podsumowujący projekt współfinansowany z Gminy Miasta Brodnicy. Turniej ten odbył się w ramach szkolenia dzieci i młodzieży.

Naszą szkolę reprezentowali uczniowie: Kaźmierkiewicz Jakub, Głodowski Hubert, Ratkowski Miłosz, Skowroński Ksawery. W turnieju brały udział następujące drużyny: Warsztatów Terapii Zajęciowej, Zespołu Szkół Specjalnych, Towarzystwa Dzieci Rodziców Specjalnej Troski w Brodnicy, ZS nr 1 i SP nr 3, Pedagogów i Środowiskowego Domu Samopomocy z Brodnicy.

Sportowa rywalizacja, świetna zabawa i miła atmosfera towarzyszyła wszystkim uczestnikom turnieju.