13 III 2018 roku dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy naszego gimnazjum oraz szkoły podstawowej wzięły udział w finale krajowym Europejskiego Quizu Finansowego. Uczniowie odpowiadali na 15 pytań z zakresu ekonomii i bankowości poprzez platformę Kahoot. W ten nowoczesny sposób zmierzyli się z ponad 500 drużynami z całej Polski.

Niestety, żaden z naszych zespołów nie wygrał głównej nagrody- wyjazdu do Brukseli, ale  czekamy jeszcze na ogłoszenie rankingów wojewódzkich. Szkolny etap konkursu przeprowadzili nauczyciele wiedzy o społeczeństwie.Udział w konkursie był ciekawym doświadczeniem i  spróbujemy znowu za rok:)